Op 20 november was het de Dag van de Ondernemer. Zowel onze fractie als wethouder Bart zijn de stad in gegaan om Vlaardingse ondernemers een hart onder de riem te steken én een welverdiend bosje bloemen te overhandigen.

Namens de fractie hebben Kees, Leonie en Ruben een aantal Vlaardingse ondernemers in het zonnetje gezet met een verrassingspakket van de Bonte Zebra. Zij zijn onder andere langsgeweest bij groentespeciaalzaak Passion, modeltreinwinkel ModeltreinExpress en de ambachtelijke schoenmakerij The Cobbler.

Ook wethouder Bart ging op bezoek in Vlaardingen.

Vandaag is het de Dag van de #Ondernemer! Ondernemers zorgen voor leven in de brouwerij. Zij vormen het kloppend hart van onze stad. En daarom verdienen zij vandaag extra aandacht. Vandaag ging ik daarom op pad om onze ondernemers te bedanken met een bloemetje.

Wethouder Bart Bikkers