Heb je politieke ambitie, interesse of gewoon tijd over en wil je je kennis en vaardigheden verder ontwikkelen?

Op 10 december a.s. organiseren we de training Liberalisme: een introductie. Heb jij interesse in het liberalisme en wil je hier meer van weten? Hoe is het ontstaan, ontwikkeld en waar staat het liberalisme nu? Volg dan deze training! Deze training wordt gegeven door Onno Spek, fractievoorzitter van de VVD Schiedam en ervaren Haya-trainer. De kosten voor deelname aan deze training is EUR 10.

Interesse? Meld je dan voor 1 december aan via Mark Koster via koster.mark@gmail.com

Voorbereidingen gemeenteraadsverkiezingen 2022

Liberalisme I, Debat voor beginners (gepland in januari 2021) en Presentatie voor beginners (gepland in februari 2021) zijn de drie basis trainingen die nodig zijn, indien je wilt deelnemen aan de regionale masterclasses of indien je interesse hebt om op de lijst te komen voor de gemeenteraadsverkiezingen in 2022. We inventariseren nu vast de belangstelling, dus laat het Mark weten of je hieraan wilt deelnemen!